پایگاه محتوای فارسی "اوباکس"

اوباکس یک سایت محتوایی با درج منبع می باشد. اوباکس فروشنده هیچ کالا و خدماتی نمی باشد. معرفی کسب و کارها به معنی تائید آنها نیست مسئولیت بررسی اعتبار کسب و کارهای معرفی شده با کاربران می باشد.

استخراج مجدد فلز نیکل در ویتنام

Blackstone Minerals استخراج مجدد در پروژه نیکل Ta Khoa در ویتنام را آغاز کرد. این شرکت قصد دارد در پروژه تولید دو دسته کنسانتره نیکل، متمرکز کننده نیکل Ban Phuc را مجددا راه اندازی کند. Blackstone Minerals استخراج زیرزمینی را در پروژه سولفید نیکل Ta Khoa با مالکیت 90 درصدی خود در استان سون لا در شمال ویتنام آغاز کرده است.

در صورت تمایل به دنبال کردن اخبار حوزه گازی و نفتی می توانید به سایت بازار نفت و گاز و پتروشیمی به آدرس iroilmarket  مراجعه کنید. این سایت جدیدترین اخبار و قیمت های حوزه نفت و گاز را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد.

پروژه استخراج نیکل

این پروژه دارای یک معدن نیکل موجود به نام Ban Phuc است که قبلا بین سال های 2013 و 2016 تولید می شد. Ta Khoa واقع در 160 کیلومتری غرب هانوی، با سرمایه 491 میلیون دلار در حال توسعه است.

Blackstone Minerals قصد دارد ترکیبی از اپراتورها و متخصصان معدن استرالیا و ویتنامی را برای تکمیل نزدیک به 1000 متر توسعه جانبی از طریق کانسنگ منتشر شده Ban Phuc مستقر کند.

تغلیظ کننده نیکل Ban Phuc برای تولید دو دسته کنسانتره نیکل که در برنامه های آزمایشی پالایشگاه Ta Khao مورد استفاده قرار خواهد گرفت، توسط این شرکت راه اندازی مجدد خواهد شد. این متمرکز کننده به گونه ای طراحی شده است که ظرفیت 450 کیلو تن در سال (ktpa) را داشته باشد.

این شرکت قصد دارد در ژانویه 2022 راه اندازی سنگ معدن را برای آسیاب و مدار فلوتاسیون انجام دهد.

مدیر عامل Blackstone Minerals اسکات ویلیامسون گفت: “شروع مجدد فعالیت معدن نقطه عطف مهمی برای شرکت است، و سرعتی که در آن تاییدیه ها تضمین شده است گواهی بر تخصص و روابط تیم ما در زمین در ویتنام است.

“برنامه استخراج مقادیر قابل توجهی از سنگ معدن منتشر شده را فراهم می کند که در مرکز فعلی متمرکز کننده نیکل Ban Phuc و کارخانه های آزمایشی بعدی فرآوری می شود. فرصت درمان این مقدار سنگ معدن، استراتژی های توسعه واحد تجاری بالادستی و پایین دستی را از بین می برد.”

Blackstone Minerals قصد دارد اولین دسته از نزدیک به 10 تن کنسانتره نیکل 8٪ را به پرت، استرالیا تحویل دهد، جایی که در برنامه آزمایشی مرحله اول توسط آزمایشگاه های ALS درمان می شود.

این شرکت گفت که دومین دسته را برای استفاده در کارخانه آزمایشی فاز دوم که سال آینده در Son La ساخته خواهد شد، پردازش و ذخیره خواهد کرد.

در حال حاضر، این شرکت در مراحل اولیه مذاکرات با پیمانکاران مهندسی، تدارکات و مدیریت ساخت (EPCM) برای توسعه نیروگاه آزمایشی فاز 2 است.

.

.

هشدار: این پست،  تبلیغاتی است و “باکس آگهی” دخالتی در نگارش آن ندارد ؛ مدیریت تبلیغات ”باکس آگهی” سعی می کند آگهی ها را از کانال های مطمئن دریافت کند ولی باتوجه به کثرت آگهی ها مسئولیت بررسی صحت و اعتبار هرآگهی با کاربران می باشد.